January, 23

Азияттық мемлекеттік қызмет бойынша сарапшылар қауымдастығының (AAPA) Президенті, «Йонсей» университетінің профессоры Пан Сук Кимнің сапары

20 қаңтарда 2017 жылы Мемлекеттік қызмет бойынша Азия сарапшылар қауымдастығының президенті, «Йонсей» Университетінің профессоры, Пан Сук Киммнің келуі бойынша KFMD-нің (Қазақстандағы Менеджмент Дамыту Қоры) қазақстандық ғалымдар, сарапшылар мен мүшелерімен бірге дөңгелек үстел форматында кездесу ұйымдастырылды. Астана қаласындағы БҰҰ-ның аймақтық хабының мемлекеттік қызмет саласындағы басқарушы комитетінің төрағасы, Байменов А.М., бұл кездесуді өткізді. Бұл кездесу бірлесіп Алматы Менеджмент Университетімен, KFMD және Астана қаласындағы БҰҰ-ның мемлекеттік қызмет бойынша аймақтық хабымен бірге ұйымдастырылды.

Ғылыми кеңесінің ашық отырысында Пан Сук Кимге диплом ұсынылған болатын және жаһандық деңгейде мемлекеттік қызмет институттарын дамытуға қосқан зор үлесі үшін Алматы Менджмент Университетінің «Құрметті профессоры» деген атағы берілді. Кейнрек профессор Пан Сук Ким Алматы Менеджмент Университетінің қызметкерлері мен профессор-оқытушылар құрамы үшін «Governance Discourse: Good Governance, Good Enough Governance and Appropriate Governance» деген тақырып бойынша лекцияны дискусс форматында жасады. Іс-шара белгілі қазақ саяси сарапшы, өңірлік даму зертханасының меңгерушісі, Каукенов А.С., осы дискуссты өткізді. Профессор Пан Сук Ким Алматыда алғаш рет болды. Ол қаламазыға және Алматы Менеджмент Университетіне ғашық болды. Алматы қаласын «Мемлекеттің Мәдениет пен Тарих орталығы» деп атаған, және де Алматы Менеджмент Университетті үйлесімді білім, шығармашылық және инновациялар қол жеткізуге процесстерін біріктіріп тұрған жаңа моделді университет деп атаған.

Профессор Пан Сук Ким, Президент, Кожахметов А.Б және ректор, Канагатова А.М. (университет әкімшілігінің басқа да мүшелері) өз басқару тәжірибелерімен тек қана білім беру саласында емес, одан басқа  мемлекеттік қызмет саласында бөлісе алады, деп мәлімдеді. Шыныменен де, осындай инновациялық және озық мекемеде жұмыс істеуге керемет! Сонымен бірге «Мемлекеттік саясат және құқық» жоғары мектебінің қызметкерлерінің елеулі үлесін де атауға жөн! Бір сөзбен айтқанда, Керемет!