October, 28

Yvision.kz жобасының жетекшісі Рустам Ниязов пен болашақ PR мамандары арсасында «Қазақстандағы блогинг» тақырыбына бірінші кездесу өтті

AlmaU, 27 қазан жоспарланған шеберлік-дәрістер топтамалары шеңберінде  Yvision.kz жобасының жетекшісі Рустам Ниязов пен болашақ PR мамандары арсасында «Қазақстандағы блогинг» тақырыбына кездесу өтті. Кездесу барысында Рустам Yvision-ның студенттер арасында блогерлер желісін дамыту жоспарларымен бөлісті. Әлеуметтік желілерде ақпарат тарату саласындағы ҚР жаңа заңнама нормалары туралы әңгімелеп берді. Келесі кездесу ынтымақтастық шеңберінде әлеуметтік желіде студенттік блогерлер мінезін оқыту, сондай-ақ, белгілі Қазақстандық блогерлердің тәжірибелерімен танысу.