October, 15

Медиа және сандық сауаттылық бойынша халықаралық конференция

Мемлекеттік және Қоғамдық Саясат пен Құқық мектебі «Аймақтану» мамандығының 3 курс студенттері және оқытушы Даниал Саари  2019 жылдың 4 - 5 қазан аралығында әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінде өткен медиа және сандық сауаттылық бойынша халықаралық конференцияға белсенді қатысты.  Іс-шараны АҚШ-тың Қазақстандағы елшілігі және ҚазҰУ ұйымдастырды.  МҚСпҚМ тобы "MediaJungle" трансформациялық ойынында жеңіске жетті.
 Екі күндік тығыз оқу бағдарламасының соңында студенттер мен оқытушылар медиа саласы туралы ең жаңа ақпарат алып, медиа сауаттылықтарын жетілдірді.
 Бүгінгі конференция университеттер арасындағы ынтымақтастық нәтижелерін қорытындылауға, жаңа медианы дамытудағы жетістіктермен бөлісуге және өзара әрекеттесудің жаңа бағыттарын анықтауға мүмкіндік берді.
 Конференция нәтижелі диалог форматында өтті және қатысушылардың одан әрі ынтымақтастыққа деген үлкен қызығушылығын көрсетті.Конференцияның қорытындысы бойынша студенттерге сертификаттар табысталды.