December, 05

Клуб PR мектебі және АлмаУ Университеті: оқу үрдісіне ықпалдасу

Клуб П PR мектебі және АлмаУ Университеті: білім беру үдерісіне кірігу клубы PR-мектеп, PR-білім беру саласындағы ынтымақтастық туралы Алма-Ата университетінің ұсынысына жауап берді және 2017-2018 оқу жылында PR-қызметін практикалық теориялық тәжірибесі бар мамандар ретінде оқу үдерісіне тартылды.

«Ақпараттық орталық Қазақстан баспасөз клубы» Қоғамдық бірлестігі мен «Алматы басқару университеті» Қоғамдық бірлестігі арасында медиа-мамандар арасында ақпарат алмасу және тәжірибе алмасу үшін бірыңғай кеңістік құру және «Мемлекеттік және қоғамдық саясат жоғары мектебінің« Қоғаммен байланыс »факультетінің студенттері арасында қол қойылған меморандум «Менеджмент университеті» жанындағы «Баспасөз асханасы» жобасын дамыту арқылы «Құқықтану». Клубтың оқытушылары: Әсел Қарауылова (PGC), Наталья Ескова (KCell), Татьяна Шевченко (ВТБ), Лаура Барсова (UIB), Наталья Брославская (ДКУ): PR-технологиялар, теория және тәжірибе , PR, экономика, қаржы және бизнес, PR PR, БАҚ-пен жұмысын ұйымдастыру, дағдарысты басқару PR. Клубтың әрбір өкілі PR-практиктердің ортасында байланыс орната отырып, байланыс саласындағы басқа мамандарды университетте мастер-класс өткізуге шақырады. PR-шулы Қазақстан ұйымының шақырылған оқытушылары университетті әлеуметтік желілерде және НАСО ұйымдастырған түрлі іс-шараларға қатысумен айналысады, сондай-ақ, студенттерді және студенттердің университетте алған білім деңгейін нақты көрсететін әртүрлі іс-шараларға қатысуға шақырады. «PR-shy Kazakhstan» президенті және Мемлекеттік және қоғамдық саясат және құқық департаменті «Қоғаммен байланыс» мамандығының оқытушысы Қараулова Әсел Әділқызы - барлық жоғары оқу орындары мен AlmaU бренді республиканың барлық ЖОО-ларында жұмыс істейтін PR-ші кеңсесінде барлық лекцияларды өткізеді.