November, 04

Алматы Менеджмент Университетінде «Қазақстан Республикасының ЖОО-мен ауылдық мектептерге қолдау көрсету» жобасының он төртінші кезеңі басталды

2015 жылы 4-і қарашада Алматы Менеджмент Университетінде ҚР БҒМ бастамашылығымен және AlmaU президенті А.Кожахметовпен белсенді жақталатың «Қазақстан Республикасының ЖОО-мен ауылдық мектептерге қолдау көрсету» жобасының он төртінші кезеңі басталды. Айыртау ауданынан он бес және Қордай ауданынан екі бастауыш мектеп мұғалімдері Алматы қаласы Біліктілікті Арттыру Институтының Қайта Даярлау Басқарма орталығының сертификатталған деңгейлік бағдарлама жаттықтырушылармен «Бастауыш мектепте білім беру сапасын басқару» тренингі өтеді. 48 мектеп-лицей, AlmaU, ҚМҚПУ, Абай атындағы ҚҰПУ мұғалімдерінің дәрістеріне катысу. Семинар мақсаты- ұстаздарды қазіргі заманғы әдістемелер, технологиялар мен оқыту тәсілдерің барлық жерде қалада да, ауылда да білім беру жүйесіне реформаларды барынша тиімді енгізу.