October, 31

Семинар-практикум "Новое гуманитарное знание. 100 учебников на казахском языке: оптимизация использования переводной литературы в обучении основным и элективным дисциплинам, а также в специальных курсах"

2019 жылы 30 қазанда "Рухани Жаңғыру" бағдарламасы аясында Алматы Менеджмент Университеті "Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 оқулық: негізгі және элективті пәндерді оқытуда, сондай-ақ арнайы курстарда аударылған әдебиетті қолдануды оңтайландыру" тақырыбында семинар-практикум өтті.

Іс-шараны ұйымдастырушылар: Алматы Менеджмент Университетінің кітапханасы, "Рухани Жаңғыру" және "Service Learning" орталығы, "Ұлттық аударма бюросы"қоғамдық қорының редакциясы.

Спикерлер:

1. Мұхтар Сенгірбай, саясаттану бойынша философия ғылымдарының докторы (PhD), "Ұлттық аударма бюросы" қоғамдық қорының бас редакторы";

2. Шолпан Ибжарова, ф. ғ. к., МҚСпҚМ доценті

Профессор-оқытушылар құрамы мен студенттер осы бағыттағы жұмысты жетілдіру бойынша бірнеше идеялар ұсынды.