September, 25

2019 жылдың 23 қыркүйегінде Алматы Менеджмент Университеті Мемлекеттік және Қоғамдық саясат және құқық мектебінде Арман Шайкеновтің Гай мекемелері бойынша Рим құқығы туралы дәрісі өтті.

Шайкенов Арман Нағашбайұлы - заңгер, «Юстус» заң кеңесшілері палатасы төрағасының бірінші орынбасары, Linkage & Mind заң фирмасының серіктесі, заңгер.

Дәріс барысында Арман Шайкенов Рим құқығы деген не және оны не үшін зерттеу керек екенін айтты. Гайдың «институттары» егжей-тегжейлі қарастырылып, олардың жүйелену деңгейі жоғары екендігі атап өтілді. Қатысушылар Рим құқығы - технологиялық, нақты, сөзбе-сөз, табиғатта қолданылатын - заң технологиясының стандарты және солай болып қала береді деген пікір білдірді.

Алдағы уақытта Мемлекеттік және Қоғамдық Cаясат және Құқық Мектебінің студенттері Рим құқықығы курсын өтетін болады.