December, 05

2018 жылғы 16 қарашада AlmaU басшылығы Горький қорының жетекші зерттеушісі Пол Стронского дәріс оқыды. Карнеги.

16 қараша (жұма) AlmaU сағат 10:00-ден 11:30-ға дейін Мемлекеттік және қоғамдық саясат және құқық мектебі Пол Стронскимен (АҚШ) қонақ дәрісін өткізеді.
Пол Стронский -Корнеги атындағы қордың ғылыми қызметкері.Оның зерттеулері Ресей мен көршілес елдер арасындағы Орталық Азия мен оңтүстік Кавказдағы қарым-қарланған.

2015 жылдың қаңтар айына дейін Пол Стронский АҚШ Мемлекеттік департаментінің барлау және зерттеу бюросында бас аналитик қызметін атқарып Ресейдің ішкі саясатымен айналысқан. Ол АҚШ мемлекеттік департаментіндегі Ресеймен өзара қарым-қатынас мәселелері бойынша талдау қызметімен айналысты, содан кейін АҚШ Ұлттық Қауіпсіздік Кеңесінде Ресей және Орталық Азия істері жөніндегі директор болып тағайындалды.

Стенфорд университеті, Джордж Мейсон және Джордж Вашингтон университеттерінде дәріс оқыды, Орталық Азия аймағында USAID қаржыландыратын денсаулық сақтау секторында жоба бойынша жұмыс істеді.

Ол "Ташкент: Ковка советского города 1930-1966" кітабынің авторы,  2011 жылы оның кітабы Орталық Азияны зерттеу бойынша Қоғамның беретін тарих және гуманитарлық ғылымдар саласындағы жүлдесін алды.