February, 12

Заң ғылымдарының кандидаты, «GiOPiP» кафедрасының доценті Мынбаева Нұргүл Балтаевна «Педагогикалық инновациялар» халықаралық байқауында бірінші орын алды.

Жақында «Педагогикалық инновациялар» халықаралық конкурсының қорытындысы белгілі болды. Бірінші орынды GOPiP / GSPP кафедрасының доценті, м.ғ.к. Мыңбаева Нұргүл Балтаевна алды. «Білім - білім беру - білім» орталығы тұрақты негізде мұғалімдер мен оларға теңестірілген тұлғалар үшін түрлі деңгейдегі жарыстар өткізеді.

Байқау жеңімпаздары әрбір номинация бойынша келесі критерийлер бойынша анықталғанын атап өткім келеді:
* GRAND PRIX үшін ұсынылған ең көп ұпай саны бар жұмыс;
* - 1 орын, максималды балл 90% немесе одан көп ұпай жинаған қатысушылар;
* - 2-ші орын, максималды баллдың 80-нен 89% -ға дейінгі ұпайлары;
* - 3-ші орын, максималды баллдан 70-тен 79% -ға дейін ұпай жинаған қатысушылар.
* - Максималды баллдың 69% -ына дейін жеткен байқаушыларға сертификаттар беріледі.
Дипломдардың және сертификаттардың таралуы 2018 жылдың 8 ақпанында басталды және 2018 жылдың 18 ақпанына дейін жалғасады.
Бірінші орынға Мурғбаева Нұргүл Балтаевнаны шын жүректен құттықтаймыз және оның жақсы денсаулығы, мансаптық жетістіктері мен жеңістері, сондай-ақ отбасылық игіліктер тілейміз!