July, 17

Мемлекеттік және қоғамдық саясат мектебінің Консультативті кеңес мәжілісі

2015 жылдың 17 шілдесінде Алматы Менеджмент Университетінде Мемлекеттік және қоғамдық саясат мектебінің консультативті кеңесінің бірінші мәжілісі сәтті өтті. Сабағаттық кеңеске Байменов Алихан (Астанадағы Мемлекеттік қызмет саласындағы Өңірлік хаб басқарушы комитетінің төрағасы), Нұрғалиева Мәдина Маратқызы (Алматы қаласындағы Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институт өкілдігінің директоры), Темірбеков Ринад (“Евразия” бірлескен фондының директоры), Greta Nasi (SDA Боккони менеджмент мектебінің Қоғамдық басқару және саяси саралау департаментінің қауымдасқан профессоры) сиақты мүшелері қатысты. Мәжілісте алға қойылған мақсаттар талқыланып ары қарай даму бойынша жоспарлар құрылды.